• Pszczyński Dzienny Dom Opieki Medycznej dla osób 60+


  Centrum Przedsiębiorczości CP Sp. z o.o. prowadząca Szpital Powiatowy w Pszczynie zaprasza do Pszczyńskiego Dziennego Domu Opieki Medycznej dla osób 60+.

  Jeśli jesteś seniorem powyżej 60 roku życia, a Twój stan zdrowia wymaga wzmożonej opieki lub rehabilitacji medycznej, serdecznie zapraszamy do zgłoszenia się i udziału w projekcie. Program dedykowany jest mieszkańcom powiatu pszczyńskiego, bieruńsko-lędzińskiego, gm. Czechowice-Dziedzice, m. Tychy, m. Bielsko-Biała i jest całkowicie BEZPŁATNY.

  Jako uczestnik projektu otrzymasz całodzienną opiekę wykwalifikowanej kadry medycznej (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00), dostosowane do Twoich potrzeb zajęcia rehabilitacyjne, terapeutyczne, wyżywienie oraz towarzystwo osób w Twoim wieku.

  Specjalnie na potrzeby pomocy seniorom w Szpitalu zostało wyremontowane jedno skrzydło budynku stwarzając warunki zbliżone do domowych. Zakupione zostały nowe meble i sprzęt rehabilitacyjny.

  Czas pobytu w Dziennym Domu Opieki Medycznej określa zespół terapeutyczny na etapie przyjęcia i trawa od 30 do 120 dni w zależności od Twojego stanu zdrowia.

  Dla osób, które przebyły COVID-19 oferujemy specjalistyczny program rehabilitacyjny. Program ten ma na celu zniwelowanie pochorobowych powikłań, często związanych ze zmniejszeniem wydolności oddechowej oraz ogólnym osłabieniem organizmu.

  Więcej informacji: www.szpital.pszczyna.pl (zakładka DDOM), tel: 032 214 83 00 wew. 216, (od poniedziałku do piątku, godz. 9.00 – 11.00), e-mail: ddom@szpital.pszczyna.pl

  Projekt pt. „Pszczyńskie Dzienny Dom Opieki Medycznej” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WSL na lata 2014-2020.

  POWRÓT